PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


Neprezident


Neprezident si po volbách svým chováním velmi zkomplikuje život, nejenom jako politik, ale především jako podnikatel. Jako politik bude pouze poslancem bez pravomocí a to do voleb. A zradí ho i jeho, jak říká, přátelé v zahraničí. Macron, Erdogan a jiní se od něj odvrátí. Jako politik nebude v zahraničí činný.
To, čemu se vyhýbal, se znásobuje a čeká ho velmi nepříjemný čas. Několik soudních řízení doma i v zahraničí, a to nejenom ohledně jeho známé firmy, což není uzavřené, ale i dalších firem, včetně podezření z krácení daní, neoprávněných dotací, a to mu už nikdo tolerovat nebude. Pokud bude shovívavost soudů, čeká ho několik let velmi vyčerpávajících a hrozí i vězení. Svoji činnost v české republice bude v následujících cca pěti letech utlumovat, a pravděpodobně je bude chtít převádět do jiných zemí,. A i když bude tvrdit, že se nebude trestnímu řízení vyhýbat, odjede do zahraničí mimo Evropu. Jeho chování, ve kterém lidé vidí chamtivost, aroganci a lež ho v konečném důsledku sama zničí. Pokud se prokáže jeho vina, zradí ho nejbližší spolupracovníci, jenom proto, aby si zachránili krky.
Ze zahraničí se dostanou do médií, z východu, Švýcarska, Francie ?, nezvratné důkazy a dokumenty, které ho zničí. Pokud nepřijde k rozumu a bude vinu házet na každého jiného, odvrátí se od něj jeho političtí příznivci a uslyšíme. „já byl, byla přesvědčena o jeho poctivosti... neměli jsme žádné ponětí... jak se člověk může zmýlit... apod. Slovensko potvrdí s konečnou platností činnost v StB.
Zdravotní problémy s očima, břichem, prostatou a hypertenzí. Velké nedorozumění v rodině. Od prezidenta republiky bude žádat zastavení procesu či milost. (největší paradox). Nakonec zlomený stařec, kterého ani jeho milióny neudělají šťastným.
Záchrana:
Změnit , zmírnit a přehodnotit svoje chování, starat se a dát okamžitě do pořádku jeho holding, výměna některých řídících pracovníků, vyrovnat dluhy, neprovokovat silnějšího protivníka, připustit, že vše co začalo, musí zákonitě dříve nebo později skončit. Uvědomit si, že jeho vliv a síla může skončit a nikdo mu nepomůže. Chybou bylo to, že se obklopil lidmi, kteří to dělají jen a pouze pro vlastní prospěch a zviditelnění. Poradci kteří mu radili hlouposti. Měl udělat úplný opak. Na bilbord měl napsat například. Mír je záruka šťastného života, jsem pro trvalý mír a svět beze zbraní. Každý by věděl, co chce říci. Říkat lež, že generál chce válku, byl největší jeho přešlap. Dokonce Schillerová i Havlíček budou přemýšlet o přestupu do jiné strany, protože tam začne boj o moc a vedení, a budou se snažit neprezidenta odsunout. Bude založena nová strana odpadlíků ANO. A že se obklopuje různými kartářkami, které mu říkají samé bludy a výmysly. Dokonce vidím, jak mu jedna řekla, že bude prezidentem a bude mít velký vliv a rozmach i v podnikání.
Bohužel, bumerang se vrací a tak jak napadal všechny kolem, mu to budou vracet. Soudce, který rozhodoval o jeho kauze, moc dobře věděl, že kdyby ho odsoudil, a on vyhrál volby, skončil by. Soud je nepravomocný a teď mu nikdo nic tolerovat nebude. Hold pomsta je hnusná, ale mnozí se teď budou mstít. Od finančních auditů až po soudy. ANO volby v roce 2025 nevyhraje, bude ale druhou nejsilnější stranou, ale nezíská víc jak 1,2 milionů hlasů. Nakonec, politická mafie je silná a nic neodpustí.
Nejhorší, podle mého názoru bude nějaká kauza z minulosti, která ho bude vinit z účasti a objednání odstranění protivníků v době kdy budoval a rozšiřoval svou známou firmu. Existuje videonahrávka a několik dokumentů a budou ho vydírat. Pokud se to potvrdí, a ta pravděpodobnost je velká, zlomí mu to vaz. Vystupují mi tady jména jako David, nebo Davidov, Kristýna, SieS?, Shara? Důležité datumy jsou, Červen, srpen a listopad, a roky 2004, 2006, 2011, 2014.