PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


Černí a bílí.


Místo toho, aby se černí naučili co je civilizace a práce, řvou o diskriminaci. Už chtějí domovy bílých a vše zadarmo. Neskutečnou brutalitu, rabování, útoky omlouvají diskriminací, protože oni nemají to co bílí. Oni si mohou dovolit jen IPhone a Nike, (já je dosud nemám). Pracovat nebudou, jejich dědové otročili, a tak mají odpracováno…
Tomuhle napomáhají všichni ti, co jim posílají potraviny a vše ostatní, místo toho, aby je naučili pracovat a obdělávat pole. Pohodlnější je, jim dát krajíc chleba přímo do huby, aby svět viděl falešnou humanitu. Je nutné to okamžitě zastavit jakýmkoliv způsobem. Nikdy jsem nebyl rasista, a stále nejsem. Ale časy se mění a doufám, že se najde státník, který bouchne do stolu a zastaví to. A u nás, politik, který nebude podporovat integritu české národnosti a země, můj hlas nedostane. Proč to jde např. v Japonsku a v jiných zemích. Dnes jsem četl opět prosbu jakési neziskovky, o zaslání 50 dolarů na Afriku, kde umírají opuštěné děti rodin, které utekli a utíkají do Evropy, a zanechali je napospas lvům. To je mateřská láska. Ani opice to neudělá. 50 dolarů pošlu, jistě že pošlu, ale státníkovi, který vezme situaci do svých rukou a udělá s touto tlupou pořádek.
Vystudovaná černoška na univerzitě, řve na ulici, že vystudovala z důvodu pozitivní diskriminace, nazývané v USA „affirmative action“, což není její svobodné rozhodnutí. Chápete to? Můj otec říkával, „cikán, černoch zůstanou cikánem a černochem, i když budou nosit bílou kravatu“. Už to chápu, ale stále nevěřím. Nemohu uvěřit, že každý jiné barvy je nepovedená evoluce. Ale už se s tím nebudu zabývat. Už to nebudu vnímat, číst, a vše co na Facebooku uvidím, smažu. Proto mi to neposílejte, nesdílejte, napomáháte tím jim, že jim dáváte v médiích prostor. A to platí o cikánech a zneužívání sociálních dávek, kriminalitě, ale i o muslimech, a já nepotřebuji číst o osmiletých manželkách a devítiletých matkách. Mě tato úchylka evoluce vůbec nezajímá.
Copak se svět nepoučil? Copak se nenaplnily různé předpovědi Nostradáma, matky Schiptonové nebo Vangy? Varují před muslimy a černochy. Anebo si nechte podřezat hrdlo, když nedokážete a bojíte se ozvat. V Německu, Belgii, Anglii už vzývají Alláha přímo na ulicích, zastaví dopravu a nikdo neudělá nic. Staví mešity a vypalují kostely a ve svých zemích je dokonce bourají a není tam už ani jeden kostel. Ještě že policie před nimi nepoklekne a neomlouvá se za jejich utrpení, jako v USA. Tohle je zvrácenost a měli by být okamžitě potrestáni a propuštěni z řad policie. Tohle se v České zemi nesmí stát. NIKDY. Měl jsem klienta, a z jeho slov jsem byl velmi překvapený a zděšený. Místo toho, aby se radoval ze stáří a užíval si podzim života, mi dvaaosmdesátiletý pán řekl, "já jsem opravdu rád, že jsem už starý a doufám, že už nikdy neuvidím takovou hrůzu jako je válka anebo to, co se na nás žene od černochů a muslimů". A doufám, že to nezažiji ani já. Japonsky neumím a do Ruska se mi nechce.