PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


ENERGIE


Lidé si často nechtějí připustit a uvědomit si, že člověk se skládá z těla fyzického, mentálního, duševního a duchovního, které se nachází v určité nejhlubší hladině vědomí. Duchovní složka našeho těla obsahuje například víru. Karmický osud se pak tvoří za prvé na základě z tohoto centra, za druhé z minulých životů, a je uložen v podvědomí jako duchovní obraz našeho osudu. Tento obraz vysílá z podvědomí do vědomí člověka informace, které se za pomoci duchovní energie, nebo, chcete-li jinak, psychiky, zpracovává nebo posiluje přes fyzickou a duševní hranici do „hmotné složky“ našeho života, kde je realizován. Ve svém nitru, neboli duchovním obrazu, máme zakódován program „dát vše do pořádku“, tedy do určité rovnováhy. To znamená, že jestliže jsme někdy v minulosti konali zlo, musíme je napravit, ovšem záleží zcela na nás, zda na tento podnět budeme reagovat a zda posílíme karmu či nikoliv. Jak dlouho budete zpracovávat a napravovat tyto informace, tak dlouho se budete vyrovnávat se svým osudem. Nic se neděje bez důvodu a náhodně a veškeré události, které nás provázejí, existují již dávno před naším narozením. Přestože naše duševno je individuální, jsme součástí celku. Vše se dá ovlivnit a pozměnit, máme-li dostatek životní energie, tedy energie duchovní, duševní i tělesné. Pokud chceme, uděláme tedy jen to, že pomocí této energie zrealizujeme svá přání a sny.
Každý z nás potřebuje k životu určitou pozitivní energii a myšlení. Bez této energie, která je potřebná k životu tak jako vzduch k dýchání, se nežije, ale přežívá. Snažte se svou životní energii zvýšit. Tato energie má tak ohromnou moc a sílu, že tělo dovede vyléčit i samo sebe. Máme-li dostatek pozitivní energie, člověk se cítí lépe, ustupují nejen zdravotní a duševní problémy, ale začneme se dívat na svět úplně jinak. Dokažte svému okolí, že tuto energii máte, že ji zvládnete, a zaručuji vám, že se do tří týdnů budete cítit o mnoho lépe, budete se lépe rozhodovat a začnou se vám dařit věci, které se vám nikdy nedařily. Věřte si, věřte, že to dokážete, že dokážete realizovat své sny a přání. Z přírody jsme vyšli a do přírody se vrátíme. Proto přijímejte tuto sílu z přírody, která je mocná čarodějka a která vám nikdy nic neodmítne. Využívejte relaxací a meditací. Já osobně mám několik způsobů relaxace a přijímání energie. Za nejlepší léčitelku a zdroj veškeré síly považuji přírodu, přírodu čistou, bez smogu, hluku a jiných rušivých momentů. Neúčinnější příjem energie je ze stromů. Nedoporučuji osiku nebo topol. Energii se vám z nich nikdy nepodaří získat, většinou vám ji vezmou. Ze své praxe vám doporučuji ořech, dub, buk, a nemusí to být jenom strom, mohou to být les, louka, potok, řeka, prostě všechno, co vás bude „přitahovat“, co se vám bude líbit, kde se budete dobře cítit, v prostředí, které vás bude uklidňovat.
Z tohoto programu bychom si měli udělat návyk na celý život. Lidé jsou v podstatě leniví a pokud nemají okamžitý výsledek, vzdávají se. Někdy to vydrží týden, dva nebo měsíc a často přestávají. Potom se výsledek opět rovná nule a jsme tam, kde jsme začali. Z mé praxe vyplývá, že mnoho lidí například přijímá velmi málo tekutin, tělo je dehydrované, energie se v něm převrací jak tekutý olej. Energie musí proudit v řečišti krve u člověka naprosto bez větších problémů. Potom se dostává do každé buňky v těle, tělo a mysl se léčí téměř samy, objevují se nové myšlenky, nápady, činíme tak, jak bychom nikdy nekonali, a začíná se nám dařit v jakékoli oblasti života. Bez životní energie nikdy nezískáme zdraví, stálého životního partnera ani materiální statky, natož ty duchovní.