PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


Pravda a lež...


Proč člověk dělá chyby a docela hloupé chyby? Je to proto, že dostává falešné Informace, protože mu někdo neustále lže. Člověk může své problémy řešit jenom tehdy, pokud dostává informace pravdivé. Jestliže ho lidé kolem obelhávají, lžou, samozřejmě udělá chybu a jeho řešení problémů je chybné. Mnozí lidé chtějí, abyste něčemu věřili jen proto, aby dosáhli svých vlastních cílů. A většinou je to v partnerských vztazích nebo převážně je to v partnerských vztazích. Ale lže se všude, samozřejmě v politice, reklamách, v televizi apod. Znovu opakuji, že nikdo nemá právo vám něco vnucovat a rozkazovat jen aby dosáhl svého cíle. Používejte vlastní mozek a přemýšlejte, a pokud se vám něco nezdá, zahoďte to bez toho, abyste si dělali výčitky. Nikdy nebudete šťastní, když budete žít ve lži a zmatku. Tyto lži pocházejí většinou od lidí, kteří žijí ve strachu, ve zlobě, závisti či nenávisti. Dokonce patologického lháře může dohnat hledání jeho pravdy k zoufalým činům, ničí zbytečně životy jiných, ničí přátelství, ničí lásku, ničí rodinu. Většinou se dříve nebo pozdě na jejich lži přijde, ale to už může napáchat nezvratné škody. Dostávají se sami do pastí, zabředávají více a více do svých lží, ve kterých nakonec uvíznou. A jak jsem říkal, z toho potom vzniká chaos a zmatek v jakékoliv oblasti života. V mezilidských vztazích, ve společnosti nebo v partnerství. Téměř všechny problémy které nastávají, vznikají z toho, že lidé až moc často naslouchají škodlivým lžím. Člověk se je musí naučit odkrýt a odmítat.
Jak odkrýt pravdu? Je to zkoumání všech skutečností a informací, logické odpovědi, závěr na základě důkazů, které jsou ovlivněny přáním, autoritou nebo předsudky, nezvratná nebo nevyhnutelná skutečnost jakéhokoliv původu. Lež, jako nepravdivé tvrzení nebo informace, prohlašována za pravdu je prostě cokoliv co má za cíl oklamat či vzbudit mylný dojem nebo ochránit dotyčného, nebo aby lhář dosáhl svého uspokojení. Znám mnoho lidí, kteří neustále žijí ve lži a snad ze zbabělosti, nebo z obav čehokoliv, mnohé tolerují a přitom jsou velmi nešťastní.
Dnes a denně řeším tyto problémy v partnerských vztazích a v takové nepravdě žije mnoho z vás. Dříve nebo později se stejně na pravdu přijde, bude dostatek důkazu o lži. Potom ale přichází to dilema, co s tím. Je to otázka zvyků a návyků zda odejít ze vztahu, jsou to materiální problémy, majetek, rodina a děti. Rozhodování je velmi těžké, ale pokud chcete žít a dýchat svobodně, mít radost ze života, být šťastni s úsměvem na tváři, potom je třeba se rozhodnout. Nikdy nenaslouchejte falešným a negativisticky smýšlejícím lidem. Zachráníte si svůj život a předejdete do budoucnosti mnohým problémům, protože energii, kterou tím ztrácíte, jen těžce získáte u takových osob zpět. Najděte odvahu a začněte jednat. Hned.
Horší situace nastává, když vám lže politik, do kterého jste vkládaly určitou naději. Neexistuje politik, politická strana, která říká celou pravdu. Když potřebují, abyste je volili, dokážou zaprodat i vlastní mámu, jakmile ale pocítí, jak se říká, pevnou půdu pod nohama, zapomenou na všechny tupce, kteří jim dali hlas. Největší nespravedlnost je v rozhodnutí politiků. Nemají s tím problém, a proč, no protože za stotisícový plat podepíše i domluvu s ďáblem. Proč by to taky neudělali. Kdyby dostávali jen průměrný plat dělníka, bylo by prázdno jak v poslanecké sněmovně, tak v senátu. Hrabalo by se jinde, tak jak je to tradicí českého občana.
Nedávno jsem si udělal svůj test na ztrátu energie. Je to moje menší tajemství, a někdy tím zjišťuji, jak na tom můj klient je, a podle toho také k němu přistupuji. Všechno kolem nás je kvantová fyzika, vše je energie, i myšlenka. Tak jsem vyzkoušel, co to udělá, když se začnu zabývat jeden den některými politickými zrůdami. Zahrnul jsem do toho mnoho témat, od voleb až po výplaty nadstandardních důchodů takovým lidským hyenám jako byl „jejich soudce, nebo Váš?“ a desítky jiných a poctivému občanovi dají almužnu, nebo mu vezmou i poslední peřinu. Daně, důchody, matky samoživitelky, singly, nemocné, stamilionové haciendy, miliardy na ztrátové projekty, rozkrádání státního i duševního bohatství, vulgarismy, StB, nabádání střílet novináře, atd. Nové měření ukázalo už po hodině ztrátu životní energie o 30%. Dost mě to překvapilo, šokovalo a hlavně dost vyděsilo. Já s energií umím dost dobře pracovat, zastavil jsem to, a přesto trvalo několik hodin dostat energii na hranici normy. V zděšení jsem myslel na lidi, kteří s energií pracovat neumí, nebo o tom neví. Ztráta už 10% vede k depresím a dlouhodobá ztráta energie k nepředvídatelnému zkratu a skutku nebo i k sebevraždám. Musí o tom tato lidská politická spodina vědět a účelově a skrytě útočí na lidi jako rakovina. Jinak si nedovedu vysvětlit jejich počin. Moje rada, NEZABÝVEJTE se politikou, pokud nemusíte. Okamžitě po nějakém boji s úřady, vypněte a dobijte baterie, relaxací, meditací, procházkou, cvičením, sexem, zakřičte, roztrhejte na tisíc kousků noviny, prostě čímkoli co zažene všechny myšlenky na jakoukoliv nespravedlnost. Svět se s nimi stejně řítí rychlostí světla tam, kam mnozí lezou sami a dobrovolně. Bylo by moudré, zapojit do svého rozhodování i rozum, ne jenom naslouchat líbivá slova, která se brzy zapomenou.