PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


Mimozemšťani


Viděl jsem něco, co vypadalo jako létající talíř. Pozoroval jsem tento jasný předmět 20 min. Netrpím žádnou psychickou poruchou, jsem materialista. Ale teď mám velké obavy, že začínám věřit, že není šprochu aby nebylo pravdy trochu.


Tak určitě nemusíte mít obavy o svou psychiku. Mnozí lidé o takových úkazech které viděli raději nemluví, aby si někdo o nich nemyslel že jsou blázni. Ale pravda je ta, že už dávno a dávno tady mimozemské civilizace jsou, ale protože lidstvo není připraveno na tyto změny, které se mimochodem dějí velmi pozvolna, nemůže se ani zveřejnit jak to vlastně doopravdy je. Přesto se vedou s nimi tajná jednání a ujednání a pouze některé poznatky nám byly předány včas, které se již uplatňují v životě na planetě. Jejich pomoc je pozvolná, jinak by se svět zhroutil. Umíte si představit, že jen v naší galaxii je přes milion planet podobných zemi a takových galaxií jsou milióny.
Lidé si jen ztěžka dokáží představit co je to jasnovidectví, natož aby si představili jak vyspělá je civilizace, která je před námi 37-45 tis. let. Jak u nich funguje komunikace, a není to přenos jako známe z televize apod. Jaké zdroje a materiály používají, jak se vyrovnávají s nemocemi, jak cestují, jak a zda opravdu fungují fyzikální vlastnosti, a mnohé a mnohé jiné.
Mnozí si představují jiné návštěvníky jako nějaké příšery či roboty apod. V podstatě je jejich DNA stejná. Řeknete si, ona i u šimpanze je shodná DNA s člověkem na 98 % a je to opice. Určité odchylky v DNA se dají předpokládat, ale několik tisíc let vývoje jak psychického tak fyzického si dnešní člověk vůbec nedokáže představit. Ona i DNA se vyvíjí a je napojena na čakry a až se dokáže s čakrami spojit a rozluštit jejich kódy, dokáže člověk také potom běžně například levitovat, nebo číst myšlenky apod. Toto zjištění je tak nesmírně obsáhlé, že pro obyčejného člověka je to jako nepředstavitelná pohádka.
Mluvte dneska o něčem co se jen trošku vymyká zdravému rozumu, a pro vás zcela reálné věci, s člověkem který vám nevěří. Pokud má tu možnost, zavře vás na pozorování na psychiatrii. Cokoliv tam řeknete, vám bude dáno za pravdu, „jasně, to víte že ano‟ apod. Jako se to stalo pánovi, který si hrál se svým malým synem s modelem letadla a letadlo mu spadlo do zahrady psychiatrické léčebny. Všimli si ho zřízenci jak tam pod stromy něco hledá, a když se ho zeptali co hledá a on jim odpověděl že letadlo, byl jejich. A trvalo to několik hodin, než zjistili omyl a pustili ho. Ať říkal co chtěl, „jasně, máte pravdu‟ a mohl vysvětlovat jak chtěl. Zkuste to a běžte za svým lékařem a řekněte mu o vašem zážitku, budete se divit co vám naordinuje.
A proto ani v této oblasti se lidé stovky let moc nezměnili a nelze tedy zveřejnit něco, na co lidstvo není připraveno. Tímto problémem se zabývají opravdu seriozní vědecké kapacity a je napsáno mnoho děl popisující tyto mimozemské jevy a projevy. V každém případě je například již známá budoucí energie a není to atom. Ale světem stále ještě hýbou finance a zisky a pokud bude ropa nebo uhlí, kapsy se jimi budou plnit ještě desítky let. Určitě jste si ale všiml, že čím dál tím více se dostává na světlo více informací, než bylo před 20-30 lety. Pomalu ale jistě se mluví o věcech, které ještě před lety byly tabu.
Pamatujte si, že ve vesmíru nejsme sami a máme tam i ochránce. Proto přijměte váš zážitek jako skutečnou realitu, ale už se s tím sám nezabývejte. Můžete si ale o tom promluvit s někým kdo se tím zabývá, můžete si vyměnit zkušenosti a těšit se na den, kdy to můžete třeba prožít ještě jednou.