PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


Návštěvníci mého domu

Téměř s pravidelností jednou ročně se mi podaří vyfotit něco (někoho?), co mě trošku vyvede z míry, přestože jsem na to připraven a mnohé o tom vím.
Toto jsou dva obrázky postav, které se objevili jen na pár vteřin. První postava se na mě usmívala a asi po pěti vteřinách se rozplynula do světelných paprsků, které "vylétly" stropem nahoru. Má jasnou tvář s nějakým kloboukem. Jsou vidět oči, nos, ústa. Výška postavy byla asi 80 cm. Vlevo je jasně vidět můj závěs na okně v ložnici.
Druhou postavu jsem opět náhodně vyfotil téměř na stejném místě a to přesně rok po té, 18.02.2001 v 21.12 hod. V obou případech jsem neměl žádné nepříjemné pocity, spíše naopak. Nevím co to je, nebo kdo to je a co by mi měl sdělit. Teoreticky snad každý ví, co má například dělat při smyku když jede v autě, ale jakmile se do smyku dostane, téměř každý zazmatkuje. Zazmatkoval jsem i já a v 4-5-ti vteřinách člověk není schopen udělat nic, natož postavu oslovit.
Když jsem postavil dům, stalo se jedné zimy, která byla podobná letošní, že jsem topil v krbu. Krb byl otevřený a neměl jsem ještě ochranou síťku proti vypadávání jisker. V krbu doutnalo ještě jedno poleno, před krbem byla kožešinová předložka. Šel jsem spát, a probudila mne rána do okna. Podíval jsem se na hodiny a řekl jsem si, "je hodina duchů". Byla právě půlnoc. Rána byla dost velká, posadil jsem se na posteli, chvíli se díval kolem, alarmy se nezapnuly, všude ticho a tma. Přesto jsem sešel dolu do přízemí a před krbem hořela kožešinová podložka. Kdybych nereagoval, mohl jsem vyhořet. Vyšel jsem do prvního patra na terasu a podívat se, co to bylo za ránu. Jen co jsem vyšel na terasu se zapnul světelný alarm a rozsvítil prostor za domem. Da rámu okna byla hozena sněhová koule, a to mě probudilo. Ale ta záhada teprve přichází. Asi 5 metrů od domu jsem uviděl ve sněhu něco, co vypadalo jasně jakoby někdo nabral do rukou sníh. Budiž, udělal sněhovou kouli a hodil do okna aby mě probudil. Ale Kde jsou nějaké stopy? Jak se tam dostal ? Sníh byl kolem dokola naprosto neporušen, jen dvě ruce co hrábly do sněhu.