PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


ochrana proti zaklínání...

Přátelé, také dostáváte maily a různé soubory PPS, které se moc dobře čtou a kde vám někdo píše o splněném přání, od lásky, zdraví až po hlavní výhru ve sportce apod.? Ale, musíte mail po přečtení poslat do určitého času několika dalším lidem, jinak se vám přání nesplní?
Každé vyslovené nebo napsané slovo je přáním, ale také je určitou formou zaklínání. Toužíte sice po splněném přání, ale přesto jste na pochybách, pokud to nerozešlete dalším několika lidem. Co když se přání nesplní, a proto, přestože vás mail obtěžuje, jej raději odešlete jiným, co kdyby to opravdu byla pravda. Proto vám dám takové kouzlo, které vás uchrání od pochybností, a nemusíte tyto zprávy odesílat jiným a přesto se vám vaše přání splní. Stačí zavřít oči, zkřížit na obou rukou prsteníček a ukazováček a 3x říci VZZ (Vracím Zaklínání Zpět). Vrátí se pouze vše špatné a to tomu, kdo vás dostal do určitého strachu nebo pochybností. Zůstává u vás vše pozitivní, například i obsah zprávy, který vám splní i to toužebné přání a nemusíte nic odesílat. Nebojte se, funguje to a vám to v žádném případě neublíží, naopak. Pokud si zasloužíte cokoliv, dostanete to dříve nebo později a to i bez toho, abyste museli cokoliv rozesílat a to bez pochybností, stačí si přát.
A nemusí to být zrovna u těchto mailů. Tuto formuli můžete použít kdykoliv se vám bude zdát, že vám někdo chce nebo chtěl jakýmkoliv způsobem ublížit. Vše negativní, pokud to osoba vyslala úmyslně, vrátí se mu zpět a to co přál vám, se splní jemu. Nezapomeňte, že vše co člověk udělá úmyslně, a to ať myšlenkou nebo slovem jiného poškodit, nahnat strach nebo jakýmkoliv způsobem jinému ublížit, se mu vrací několikanásobně zpět. Většinou si ale tento člověk neuvědomuje co, činí, jinak by to asi nikdy neudělal. Naopak, přejte dobré, a tisíckrát se vám vše vrací v dobrém, i ve splněném přání. Ale pokud se vám soubor PPS, mail anebo jiný soubor, který jste dostali, líbí a chcete jím udělat radost i jiným, můžete ho bez obav rozeslat, ale napište k němu pár vysvětlujících slov, a to taková abyste někoho zbytečně nestresovali.