PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


třetí duchovní oko, (Mind‘s eye)


Známý známé si u mě objednal konzultaci. Od začátku roku mi dluží 57 lidí za moje služby. Když jsem to v červnu zarazil a už ani ťuk bez toho aby dopředu zaplatili, jsem najednou prevít, necita a hajzl, přestože každý den udělám jeden dobrý skutek a vyberu někoho kdo je na tom moc špatně a ten má konzultaci zadarmo.
Dobrá. Tak ten známý známé, byl spokojený, ale nějak pozapomněl na platbu, přestože jsem ho předem upozornil, že musí zaplatit a dám mu, přestože je podnikatel, více jak 70% slevu, nezaplatil. Upozornil jsem ho taktně po měsíci a dostal jsem SMS "všichni chcete jen prachy, prachy a prachy", moc milé od něho.
Tak tedy, nakonec mu známá vyčinila, poslal platbu a velmi se divil, že platí i tuto částku. „To je tak těžké že musím tolik platit za telefonní konzultaci?, to i u toho vykládáte karty nebo i něco jiného?"
Moje duchovní umění se nedá srovnávat s natěračem, i když jsem jednomu pomohl, samozřejmě gratis, ale když jsem potřeboval natřít okapy, musel jsem to zaplatit. A to je vždy, od elektriky až po satelit. Nejsem blbec?
Otevřít „třetí duchovní oko", (Mind‘s eye), je sice u mě za těch 43 let už rutina, ale stále nesmírně namáhavé a vyčerpávající a přirovnává se to, jakoby člověk rubal hodinu uhlí v hlubokém dole. To ale lidi nezajímá a nemají ani potuchy co jasnovidectví je.
Bába, která vám začne vykládat nesmysly, vsadí kartu na to, "buď anebo" a má 50 % úspěšnost výkladu. Kdybyste ale přišli za půl roku, bude to zkoušet znovu a opět si vymýšlet a hádat. Před tím řekla, máte jedno dítě, teď třeba máte dvě děti... nemám,… aha, tak tudy cesta nevede. No, tedy začne hledat, co by vás mohlo znepokojit, a tajně vás pozoruje. Jakmile zjistí, že máte z něčeho strach, například začne mluvit o práci a vy jste v klidu, "drahoušku, zlatíčko, tam to bude dobrý, máte ohromnou, Auru a Karmu a bla bla bla, boží oko". Ale například brnkne o zdraví, partnera, manžela a uvidí ve vašich očích napětí, začne "zlato, jak vidím to vaše manželství… a blondýna nebo černovlasá a bla bla bla půl hodiny a tak vás zblbne, že i zjistíte, že v těch několika minutách se i trefila, protože všude je něco, když ne černá tak bílá.
Kdyby to uměla, tak by věděla, že znaky jsou neměnné tak jako papilární linie na prstech a v případě změn nebo blížícího se nebezpečí ale i radosti jsou ostatní znaky (které jsou tajemstvím, za které mi nabízeli i 1 milión v hotovosti, jen aby to prozradil), pro ně Španělskou vesnicí a absolutně neví, o čem mluví a stačí, když klienta vystraší a ten platí a platí, a to je pro ně to nejdůležitější. Až přijde zúčtování, poser... se všechny strachy.
Jednou jsem byl na nějakém sletu esoteriky. Večer za mnou přišly 4 medializované "kartářky", abych jim vyložil karty. Ta jedna, znáte ji z TV, mi řekla. "já to moc neumím". Málem jsem omdlel. Přesto že jsem věděl, co jsou zač a proč to dělají, stejně jsem se zeptal, "proč pro Krista pána, proč to děláte? Přátelsky mě bouchla do ramene a řekla, "však víte proč". Pro prachy!!! Odmítl jsem je a od té doby mě nenávidí. Ubožačky.
Takže, zrušil jsem i z tohoto důvodu, veškerá "soustředění a slety", kde mohu potkat tyto lidi, já k nim nepatřím, ať si o tom myslí kdo chce, co chce, třeba i to, že se povyšuji nad ostatní. Není to pravdou, jsem stále stejný, skromný, jen se nechci už za ně stydět. Já už nedovolím, abych si ničil svoje jméno a image, a nechci už zažívat to, že vedle mě je blekota a naproti prodává někdo dírkované brýle. Stačilo folklóru. I nadále, pracuji a budu pracovat doma a i ve své kanceláři a to po svém, to je moje cesta a nemíním na tom nic měnit. Pokud bude někdo potřebovat, jsem ochoten udělat přednášku, vysvětlit, objasnit, ale to je tak všechno co udělám.
Uvědomte si, že tak jako vám může zachránit život třeba operace, kvalitní odborník v oboru medicíny, může vás poslat dva metry pod zem, někdo, kdo vás v kartách nebo kyvadlem přesvědčuje, že operace není třeba, protože vám ještě srdce pracuje na 38,5% a máte dostatek draslíku 18% a železa je taky dost, nebo když si na srdce bude dávat obklady z přesličky.
A pokud jste tak bohatí, že si dovolíte kupovat předražené laciné bláboly, je to vaše rozhodnutí. Tak držím palce.