PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


Dny ubíhají


Dny ubíhají jeden za druhým, a ani si neuvědomujeme, jak opravdu ten čas letí. Najednou vidíme, jak nám vyrostly naše děti, jak se objevují první šediny, a jak se nesmírně změnili naši známí či přátele, které jsme dlouho neviděli. Přichází někdy lítost a snažíme se najednou čas nějak zastavit a stejně ho nezastavíme. Dvacet let uteklo jako voda a zůstávají jenom vzpomínky. Vzpomínky někdy bolestné, někdy radostné. Takový je běh života a v každém případě bychom měli začít s rekapitulací našeho prožitého života, abychom dokázali ještě mnohé napravit.
Neodkládejte na pozdější dobu jakýkoliv problém, ale snažte se ho vyřešit téměř okamžitě, tak, aby vám do budoucnosti nebral životní energii, která je potřebná na momentální řešení jakékoliv situace nebo zdraví.
Ve shonu již nevidíme svého partnera jako milující bytost ale jenom toho, s kým přežíváme další a další dny. Kam se poděl čas, který nám přinášel radost, pohlazení, lásku a porozumění? Je to jenom výmluva!! Vše je stále v nás, od lásky až po nenávist. Jenomže se za lásku mnozí stydí, je jednoduší cit neprojevit a to pro vlastní klid či lenost.
Když Vám najednou odejde nenávratně někdo, koho jste nesmírně milovali, budete litovat každého okamžiku, že jste nebyli schopni tomuto člověku říci, co k němu opravdu cítíte. Většinou bývá potom pozdě něco napravovat. Lidé za mnou přichází i z tohoto důvodu a požadují, abych se napojil na toho či onoho a vyřídil jim, jak nyní trpí a co pro ně všechno znamenali. Někdy se to podaří, ale nic se tím nenapraví. Vy jste ti jediní, kteří mohou dokázat a to nejenom blízkému člověku co pro Vás tento člověk znamená.
Když Vás už otravuje okolí, nedovolte, aby se otrávila i pohoda vašeho domova a soukromí. Věřte nebo nevěřte, ale pohoda, láska a porozumění, je silnější nade vše. Dokážete tímto překonat ty nejhorší rány, které od života dostanete. Dej a bude ti dáno, vezmi a desetkrát ti vezmu. Tak to funguje, tak je to zařízeno a proti tomu nelze bojovat. Musím vždy něco obětovat, pokud chci něčeho dosáhnout. Nic není zadarmo.
Často mne mrzí, že ti, kteří u mne hledají radu, se touto radou začnou řídit až v době, kdy mnoho ztratili, nebo ztratili vše. Potom začnou věřit a řídit se podle mojí rady. Je to tak nepochopitelné, že někdo peče chléb a jiný dokáže vidět Vaši budoucnost? Pekaři věřím, jasnovidci až si určité věci ověřím. Není to můj problém, do problému se dostávají ti, kteří nevěří. Jenom s těmito lidmi je potom více práce, a je mnohem těžší je opět vytáhnout z hluboké propasti. Neznám člověka, který by dokázal jakýkoliv problém vyřešit sám. Troufám si tvrdit a tvrdím, že jedině společně se dá překonat mnoho nástrah karmy a života. Ani já nedokážu vyřešit určitou osobní překážku a musím se obrátit na daného odborníka a snažím se mu plně důvěřovat. Potom je jistota, že se dá, zvládnou mnohé. Chystáte-li se v těchto dnech někoho požádat o radu a půjdete tam s tím vědomím, že uvidíme, a co když a kdoví jestli, potom tam raději nechoďte. Účinnost bude mizivá ne-li téměř nulová. Buď jste rozhodnuti něco řešit a vyřešit, nebo ne. Nic mezi tím není a neexistuje.