PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


Zázraky se dějí...


Věř, a víra tvá tě uzdraví. Ano, víru by člověk nikdy neměl ztrácet. Zázraky se dějí v každé sekundě našeho života. Za svou praxi jsem se o tom několikrát přesvědčil. Odpoledne přišla zničená paní, která do oběda ztratila při automobilové nehodě své malé dítě, tří letého syna. Oba rodiče mě navštívili, naprosto zdrceni, potřebovali útěchu a podporu.
Řekl jsem jim. "nestavte se do role obětí, přijměte situaci, smiřte se s tím a jasně vyslovte svoje přání, třeba aby se syn vrátil".
Umíte si asi představit, jakou jsem dostal odpověď. "copak to jde?, zbláznil jste se?, ztratili jsme syna, je mrtvý, chápete to...? apod." Opět jsem jim začal vysvětlovat, jak to mezi nebem a zemí chodí, jak to je, když člověk překročí řeku života a smrti, jak to je když jsme na cestě do Jenseits.
A paní se chytila. Utřela si slzy, a začala prosit o návrat syna, byla najednou naprosto vyrovnána a smířena. Horší byl na tom její manžel. Připadala mi jako v transu, ale s plnou myslí.
Odešli sice smutní, ještě trošku bezradní ale částečně smířeni. Za dvě hodiny jsem měl telefonát, a paní v rozčilení mi sdělila, že jedou ke mně a položila telefon.
Jak Karma začne okamžitě řešit jakoukoliv situaci a vede kroky potřebných tak, aby se jakákoliv situace začala zlepšovat, zmírňovat nebo se opravdu stal zázrak. A co se vlastně stalo? Když odjížděli ode mě, naříkali, plakali, ale nepřestali věřit. Najednou telefon z nemocnice. Jedna z lékařek si najednou potřebovala něco ověřit na smrti malého človíčka, zašla osobně na patologii, kam byl převezen a Karma ji navedla k tomu, aby si více všímala, protože do tělíčka vracela život. Lékařka si všimla pohybu víček, začala jednat a za pár minut přivedli lékaři, za pomoci (Karmy, nebo boha, energie, víry, říkejte tomu, jak chcete), toto mrně k životu. Teď je mimo ohrožení života a je v pořádku.
Takže, kdyby jen naříkali a nevěřili v zázrak, dnes by mu chodili dávat na hrob kytičku fialek. Oni si to ale zasloužili všichni, jak ten klučina, tak jeho rodiče a v neposlední řadě i lékařka, která je dnes za hrdinku. Zázraky se dějí každou naší sekundu života, stačí věřit.

nejkrásnější modlitba


Nemusíte být zrovna věřící, nikdo vám nemůže nic nařizovat, ale není důvod, aby si nemohl člověk vyslechnout tato slova. Aspoň se nad těmito slovy zamyslete a věnujte jim v tichosti 5 minut. Ke klidnému životu patří tato slova zrovna tak, jako potrava a voda, a k životu jsou velmi potřebná. Jednou by je každý rád chtěl vyslovit a může se stát, že nebude moci. Nikdo se neschová, každý budeme muset skládat účty, každý z nás, bude překvapen.