PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


čísla do sportky...

Na přání, opět uveřejňuji tyto kombinace čísel. Rozhodl jsem se potěšit všechny, kteří tak touží po změně života, třeba i tím, že si finančně přilepší. Nejpravděpodobnější čísla na dalších 6 měsíců, mohou mnohým opravdu změnit život. Rád bych dal typ na všechna čísla v pořadí, ale to opravdu nemohu. Pokud chcete udělat radost jiným, máte velkou šanci. Pokud ovšem chcete jen "nahrabat", nedostanete nic. Dejte si ale otázku, zda si je vůbec zasloužíte. I obyčejná lež, přetvářka, závist apod. vám šanci minimalizují. Pokud jste opravdu v tísni do které jste se sami svými činy nedostali, máte možnost se z ní dostat.
Najdete-li v řádku svého roku narození svoje šťastné či oblíbené číslo nebo čísla, kombinace s dalšími čísly (i v jiném znamení), které si musíte dosadit podle vašeho cítění, máte obrovskou šanci na výhru. Nenajdete-li číslo žádné, nezoufejte. I daná čísla vám udělají radost. Opakuji opět, máte-li dojem, že si je opravdu zasloužíte, výhra je vaše a výše výhry bude podle vašich zásluh. Nesnažte se podvádět a nalhávat si, Karma vás zná velmi dobře a ví o vás každé nadechnutí. A stále připomínám, za všechno, co konáme, nač myslíme, čím trpíme a co poznáváme, jsme sami odpovědni, ať už v tomto životě nebo v jiné existenci. Vesmír je spravedlivý. Vrací krok za krokem vše, co do něho bylo vloženo. Mnozí však stále bojují s něčím, s čím se bojovat nedá a proto prohrávají a nedostanou to, co by chtěli. Chtějí budoucnost takovou, o které si sami myslí, že si ji zaslouží. Zaslouží si shovívavost a to až tehdy, napraví-li své minulé skutky, ale jen tehdy, pokud je umí správně a včas rozpoznat a chtít aspoň ve své mysli napravit.
Mohu vám říci, že v nejbližší době padne jackpot ve sportce a dostane ho osoba, která nevyhrála ve sportce nikdy nic, nebo jen samé malé sumy. A protože tuto osobu peníze nezmění, pomůže i potřebným, plně si celou výhru zaslouží. V zápětí opět bude v jackpotu velká suma, která nebude dlouho čekat na svého pána. Budou samozřejmě i výhry mnohem menší ale v každém případě pomohou k zlepšení životní situace stovkám lidí. Nepřemýšlejte o tom že je tisíce možností a kombinací, a mohou být tažena čísla například pro kozoroha a vy jste blíženec. Nechte to na karmě, ona ví kdy a v jakém čase vám dá to, po čem toužíte a co si zasloužíte. Čísla platí i pro Slovensko, pro loto i euro. Držím všem těm, kteří si to zaslouží palce a přeji všem šťastnou volbu v kombinaci čísel.

Čísla platná do roku 2025