PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


Mayské proroctví...

Naprostá pravda, a už jsem se kdysi o Mayském proroctví zmiňoval a taktéž o kruzích v obilí a jsem přesvědčen, že to nedělá člověk. (07.07.2007, potvrzeno a nafilmováno, záblesk, který vytvořil obrovské kruhy a znamení a sdělení).
V poslední době se dostávám stále více do stavu, kdy začínám mít i strach. Byl jsem dost překvapen slovy "tam venku je pravda, tam je dobro", neboť přesně tyto slova jsem obdržel již několikrát. Toto sdělení dostávám čím dál tím více i s číslem 2012. Je spousta skeptiků a bezvěrců, říká se také, že Mayové špatně vypočítali rok. Ono je ale naprosto jedno, zda to je 21. 12. 2012, nebo plus mínus něco, konec dalšího cyklu započne přesně po 5125-ti letech a tento datum se rychle blíží a myslím, že je to opravdu prosinec 2012. Sám se ale do toho snažím zapojovat i rozum a vysvětluji si to racionálně, ale po pravdě řečeno mi to moc nejde. Stále nevidím nic tak katastrofického, jako by bylo narušení zemské energie, přitažlivosti, vychýlení, změna rotace zeměkoule, srážka planet apod. Ale vidím děsné hurikány, potopy, epidemie apod. Určitě to pozorujete i vy, že se "něco" děje, a je to pravděpodobně způsobeno větší a větší aktivitou slunce (která bude po tomto datu opět pomalu klesat). Jak to tam nahoře probíhá, co se děje, opravdu nevím a nechci vědět. Vím jen, že Mayové byli neomylní a sdělují nám nejenom kdy ale i jaké nastanou změny (ne konec světa). A voda v tom hraje velkou roli, což se dá vysvětlit velkou přitažlivostí a tedy i velkou potopou (objeví se snad nebeské těleso, (černá díra), které způsobí tyto anomálie?) Spíše si myslím, že je upozorňováno na to, že lidstvo nemá dostatek víry, pokory a dobra. Lidstvo se musí změnit, nejsou přípustné násilnosti, vraždy, podvody, loupeže atd. Opravdu se ale stále silněji projevují zákonitosti Karmy. Špatní lidé začínají doplácet za svoje činy, jsou potrestáni a dobří lidé naopak odměňováni, nebo se jim aspoň zmírňuje jejich nelehká životní situace. Změny nastávají a některé to bude bolet.
Člověk se pokouší bojovat s něčím, s čím se bojovat nedá, je nutné pouze přijmout podmínky a v pokoře sklonit hlavu. Proč to pochopila fauna i flóra a chová se podle toho, jen člověk to chápat nechce. Ale věřím, že je tam nahoře někdo, kdo je "dobrý" a nedá "zahynouti nám, ni budoucím" a že naše modrá planeta opět přistane v klidném vesmírném přístavu.