PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


Podobné se přitahuje...

Jak to funguje s přesnou frekvencí, to jsem se přesvědčil ve čtvrtek. Špatně jsem spal, ráno, když jsem vstával, kopl jsem se do palce, převrhl jsem lampu a utrhl nehet. To co jsem řekl, museli slyšet až ve městě. Dole v kuchyni jsem šlápl psovi na misku s granulemi, které se rozlítly po celé kuchyni. Když jsem pustil vodu, nešla. Zjistil jsem, že je porucha na čerpadle ve studni, a bylo mi to jasné, když odmyslím to, že vypínali pulsově po vteřinách elektřinu, už se to stalo aspoň 3x, příčinou byla i moje špatná a jak já říkám, až nastolicovaná nálada. Normální průšvih, stojí to spousty peněz, téměř každý druhý rok přes 11 tis. A s touto špatnou energii, jsem měl jet do Prahy? Ani omylem! Po očku jsem ještě zkontroloval, jaká katastrofa mě čeká, jestli je všechna zvířena v pořádku a barák stojí na svém místě.
Co se stalo, stalo, se! Přestože jsem spěchal, zastavil jsem se a posadil. Třikrát hluboké výdechy, vymetly z těla poslední špatnou energii a nádechy venku na čerstvém jarním vzduchu přinesly naopak uklidnění a energii pozitivní. V mysli jsem si to srovnal, "je krásný jarní den, a vše je v naprosté pohodě a harmonii".
Vzápětí na to jsem obdržel pěknou a milou sms zprávu, dokonce jsem našel věc, kterou jsem dlouho hledal, a opravdu s velmi dobrou náladou i když s mírnou starostí jsem odjel směr Praha. Pobyt v Praze byl báječný, zařídil jsem, co jsem zařídit měl a v pohodě jsem se vrátil zpět. Ten den jsem ještě zavolal na opravu čerpadla, přijeli sice až druhý den pozdě odpoledne, a opravovali až do pozdního večera. Teď je zase všechno v pořádku, a také všechno funguje jak má.