PREKOGNICE

Výklad z karet

nové příběhy
 


Rasizmus a diskriminace


Téměř každý den lidé sdílí videa ze světa, jak černoch, nebo skupina černých zrůd bezdůvodně napadne a surově bije bílé těhotné ženy, mladé, staré, invalidy, kteří končí v tom lepším případě na jednotce intenzivní péče. Co dělají vlády a parlament, královna, prezidenti, předsedové vlád, guvernéři těchto států. Jak mohou dovolit biskupovi v Anglii, aby dal na oltář obraz poslední večeře s vyobrazením Ježíše jako černocha. Leonardo da Vinci se musí obracet v hrobě. Od 15 století to rasizmus a diskriminace nebyla, a v 21 století se svět zbláznil? Byl biskup potrestán, nebo zbaven svého úřadu? Byli tvrdě potrestáni všichni ti černí, kteří se chovají jak gorily v pralese? Koho napadlo, aby vyšetřovali otisk pneumatiky na duhovém přechodu tolerance, „protože je to jasný důkaz o neúctě a urážce pohlaví, víry a rasy“. Už se všichni zbláznili? Co je to za dementy a neskutečná hovada. Ale vyšetření na smrt zmlácené 90 leté stařenky není potřeba, byla ve špatný čas na špatném místě a ti černoši měli zrovna špatný den, to musíte pochopit, to by byla diskriminace černé rasy. Doufám, že se v těchto zemích dostane k moci tak rozumný člověk, jako je pan Putin (nepleťte sem diktátora, Rusko, ideologii apod.) a všem těmto černým zrůdám natrhne prdel. Víte co udělal v Rusku s cikány, co neplatili energii? Vzal buldozery a srovnal jim osadu se zemí a nahnal je do práce a děcka do ústavů. Ani jeden případ černé diskriminace.
Jednou jsem byl na jednom vyšetření. Před vyšetření dělal černý mladý lékař. Neskutečně mu páchlo z úst. Nejsem žádný samaritán, ale dost to bylo nepříjemné. Potom jsem šel k primáři oddělení na další vyšetření. Řekl jsem mu to. Odpověděl, už jsme o tom mluvili, nařkl mě z rasizmu. Důrazně jsem mu vysvětlil zásady hygieny a zvláště u lékaře, a o žádný rasismus tady nejde, a pokud to nechce respektovat, může jít na jiné pracoviště. Odchází koncem měsíce do Německa, prý kvůli diskriminaci. Doufám, že se tak zachovají i jiní nadřízení. Bravo. A běžte všichni tam, kde končí záda s diskriminací nebo se slovíčky, jako „potlačování všech forem či práv víry, rasy apod.“ Jak může někdo chtít, aby film Forrest Gump byl po dvaceti letech nyní zakázán jako rasistický. Jak mohou jednat o tom, že oslovení „lady and gentleman“ je nepřípustné z důvodu rasizmu. Rasismus, diskriminace? Buď je to slušný člověk, nebo dobytek, který si zaslouží ránu mezi oči, žádné soudy a kriminál, kde ho budou živit z daní jiných slušných lidí.
Viděli jste, jak černoch normálně vykonává velkou potřebu ve vagónu metra plného lidí? Viděli jste videa, jak černoch znásilňuje asi 5-6 leté dítě? A ostatní se báječně baví a natáčejí si tyhle zvrácenosti. Viděli jste, jak černoch zabíjí kočku a hned si ji opéká a konzumuje přímo na ulici? Jak nahatý se myje na auto myčce při plném provozu? Jak bílá paní profesorka, která se vyfotila s transparentem „na všech životech záleží!“ dostala výpověď a černoška, která prohlásila „na životě bílých nezáleží“, byla vyznamenána? Jak černá lůza nutí bílého slabého chlapce, aby jim líbal nohy? Už jsem jednou napsal, jak černá Gréta řve hystericky „přijde čas, kdy si budeme my černí věšet bílé kůže na zeď“, a v sále se nezvedne jeden slušný člověk s devítkou v ruce. A tisíce dalších zvráceností. Každý kdo bojuje proti diskriminaci a rasizmu patří do hajzlu. Pokud se nechce někdo chovat podle zákonů dané země, a je jedno kdo to je a jak vypadá, běloch, černoch, Eskymák, ať táhne třeba mezi půlky. Ať se vrátí do své domoviny, byť jeho předkové před sto lety z ní odešli. Už toho bylo opravdu dost. Co si myslí ti dementní politici a dnes hlavně v Německu, protože to je sousední stát nebo představitelé Evropy. Že budou chodit v turbanech, líbat nohy černé lůze a vzývat Alláha? To jsou vlastenci? Všichni katolíci by se měli stydět za svého pomateného papeže. To co provádí a jak mluví, je známka demence. To nevymyslí ani bůh. Divím se představitelům církve že neřeknou jediné slovo, mlčí, jak jinak. Je nejvyšší čas, a potěšila mě zpráva, že ministerstva budou rokovat o možnosti bránit se se zbraní v ruce. Doufám, že to tak bude. Potom může zaútočit černoch, jen tak aby si udělal radost.
Budeme střílet bílé racky, není ani jeden černý to je rasizmus. Není Film „Barvy lila či Purpurová barva“ s Whoopi Golbdberg rasistický?, a co „sestra v akci“, to bude taky největší rasizmus. Co na tom že je úžasná herečka. A co film „Než si pro nás přijde“. Americký dobrodružný film z roku 2007. Režisérem filmu je Rob Reiner. Hlavní role ve filmu ztvárnili Jack Nicholson, Morgan Freeman, černoch, kterého miluji, protože je to vynikající umělec a věřím, že i člověk. Proč ale tito černí se na sítích neozývají a neprotestují proti zvrácenostem svých bratrů a sester. Viděl jsem jen jedno video, kde černý moderátor dával sodu černošské aktivistce, která blekotala plno nesmyslů, a on ji vše vyvracel. Obvinila ho ze všeho možného i z toho že je antirasista, a ona vystudovala Hardware pouze na základě kladné diskriminace. Ani kráva není tak pitomá.
Jen čekám na den, kdy nějaký černoch ublíží dceři nebo synovi nějakého bosse, mafiána. A věřte, že nechá vystřílet celou čtvrť a takový hon na vysokou jste ještě neviděli. A nebude to dlouho trvat. A bude po rasizmu a diskriminaci. A víte, co mě štve nejvíce? Že každý doma a v soukromí nadává a mluví, jakou chybu udělal ten který pomatený diktátor a měl nejdříve začít s těmi nebo jinými, a na veřejnosti se bojí otevřít hu.. ústa a tichosti tolerují a trpí zvrácenosti černých ale i bílých pomatenců. Všichni, kdo jste lhostejní k tomu co se děje, porušujete Karmický zákon, který říká, „pokud jsi v ohrožení zdraví, života či majetku, nebo ztráty svobody a vlastní důstojnosti, můžeš se bránit všemi dostupnými prostředky a způsoby, abys odvrátil dané nebezpečí, a to i se zbraní v ruce“. A to je pro mě svaté. A vy ostatní, kteří toto nechcete slyšet, to můžete potom, až budete tam dole kde končí záda, vysvětlit svým dětem, jak krásnou budoucnost jste jim připravili. Ale s jistotou vím, že nikdy nebudu říkat Alláh akbar, nebo se oslovovat černý bratře.